"Футбольні зірки України-2019"
Дата публикации: 04.12.2019
2 грудня на НСК «Олімпійський» відбулася урочиста церемонія нагородження «Футбольні зірки України»-2019 — спільний проект Української асоціації футболу та Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів.
Під час церемонії було названо переможців у низці номінацій. Також були вручені спеціальні відзнаки за найуспішніші футбольні проекти 2019 року.
Відзначимо, що лауреати обиралися шляхом незалежного голосування професіональних футболістів, футболісток та головних тренерів (тренерів/асистентів тренерів) Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Прем’єр-ліги та Професіональної футбольної ліги 2019 року.
Перші коментарі учасників екслюзивно для Youtube-каналу УАФ
Найкраща футбольна школа
Академія ФК «Шахтар» Донецьк
Найкраща молода футболістка (віком до 19 років)
Юлія Христюк («ЕМС-Поділля» Вінниця)
Академія ФК «Шахтар» Донецьк
Найкраща молода футболістка (віком до 19 років)
Юлія Христюк («ЕМС-Поділля» Вінниця)
Найкращий молодий футболіст (віком до 21 року)
Віталій Миколенко («Динамо» Київ)
Автор найкращого голу
Надія Іванченко («Ладомир» Володимир-Волинський, дівоча збірна України WU17)
Найкращий гравець з футзалу
Кирило Ципун (МФК «Продексім» Херсон)
Найкращий гравець з пляжного футболу
Андрій Неруш («Євроформат-Бодон», «ВІТ»)
Найкращий гравець у студентському футболі
Юрій Заставецький (Тернопільський національний педагогічний університет)
Найкращий гравець з інвалідністю
Дмитро Українець (Київ)
Найкращий арбітр
Віктор Копієвський (Кропивницький)
Найкращий голкіпер серед жінок
Катерина Самсон («Житлобуд-2» Харків)
Найкращий голкіпер серед чоловіків
Андрій Пятов («Шахтар» Донецьк)
Найкращий тренер жіночих команд
Роман Заєв («Восход» Стара Маячка)
Андрій Пятов («Шахтар» Донецьк)
Найкращий тренер жіночих команд
Роман Заєв («Восход» Стара Маячка)
Найкращий тренер чоловічих команд
Андрій Шевченко (головний тренер національної збірної України)
Найкращі 11 (жінки)
Катерина Самсон ("Житлобуд-2") - Крістіне Алексанян, Анастасія Вороніна, Ірина Подольська ("Житлобуд-2"), Ольга Басанська, Оксана Білокур, Надія Куніна, Юлія Шевчук, Дар’я Апанащенко, Вікторія Гірин, Яна Калініна ("Житлобуд-2")
Найкращі 11 (чоловіки)
Андрій Пятов - Олександр Караваєв, Микита Бурда, Микола Матвієнко, Віталій Миколенко, Марлос, Тарас Степаненко, Віталій Буяльський, Віктор Циганков, Тайсон, Мораес
Найкращий легіонер
Олександр Зінченко («Манчестер Сіті», Англія)
Олександр Зінченко («Манчестер Сіті», Англія)
Найкраща футболістка
Дар'я Апанащенко («Житлобуд-1» Харків)
Дар'я Апанащенко («Житлобуд-1» Харків)
Найкращий футболіст
Тайсон (ФК «Шахтар» Донецьк)
Також були вручені спеціальні відзнаки: «Найкращому тренеру молодіжних команд» — Олександру Петракову; «За впровадження світового проекту — відкриття першої в Україні мережі соціально-спортивних шкіл фонду «Реал Мадрид» — громадській організації «Епіцентр — дітям»; «За розвиток жіночого футболу» — турнір «Кубок надій — майбутні чемпіонки» — Асоціації жіночого футболу України.